Zdravstvene delavnice naših študentov v Srebrnem dvoru v aprilu

Vsak četrtek v okviru projekta Center aktivnosti-Srebrni dvor študenti Univerze v Novem mestu Fakultete za zdravstvene vede izvajajo zdravstvene delavnice za starejše in telesno prizade iz črnomaljske, metliške in semiške občine v Srebrnem dvoru (»Križniška komenda«, Metlika). V aprilu bodo naslednje delavnice:
- 4. 4. 2019: 9.00: Zdravstvena delavnica za starejše: Socialni servisi,
- 11. 4. 2019: 9.00: Zdravstvena delavnica za starejše: Priprava starostnika na sprejemanje pomoči drugih,
- 18. 4. 2019:
- 8.30: Zdravstvena delavnica za starejše: Program Starejši za starejše,
- 10.30: Zdravstvena delavnica za starejše: Aktivnosti v društvih upokojencev v Beli krajini,
- 25. 4. 2019: 9.00: Zdravstvena delavnica za starejše: Male živali in skupnostna skrb za zdravje.
Projekt je sofinanciran v okviru izvajanja Strategije LAS Dolenjska in Bela krajina iz sredstev Evropskega kmetijskega sklada za razvoj podeželja.