Svečana podelitev diplom, 21. 3. 2019

V četrtek, 21. 3. 2019 je v Veliki dvorani Univerze v Novem mestu Fakultete za zdravstvene vede potekala svečana podelitev diplom. Diplomske listine je prejelo 105 dodiplomskih in 11 podiplomskih študentov.

Univerza v Novem mestu Fakulteta za zdravstvene vede je podelila tudi priznanja »Situla znanja«  najboljšim diplomskim nalogam v letu 2018, ki so jih prejeli Blaž Lukšič, Nina Prijatelj in Valentin Turk, priznanje za najboljšo magistrsko nalogo pa je prejel Miha Brezovnik.

Program so z glasbenimi točkami popestrili učenci glasbene šole Marjana Kozine Novo mesto.

Vsem diplomantom in prejemnikom priznanj iskreno čestitamo!